Un kur šoreiz?

Lēna gan man tā rakstīšana, par Itālijas braucienu vēl nav pabeigts rakstīt un jau jāraksta par nākošo ceļojumu. Bet tā gadās, kad ikdiena pilna notikumiem un viens mazs kukainītis vārdā Elizabeth labprātāk vēlas, ka mamma spēlējas ar viņu, un nevis sēž pie datora un pieraksta ceļojumu iespaidus.
Pēc Itālijas brauciena sākām domāt kur aizbraukt nākošreiz. Domājām par septembra beigām,oktobra sākumu, tā lai mūsu tēta dzimšanas diena tiktu nosvinēta ceļojumā. Vispirms uzradās četri varianti: Grieķija, Sardīnija, Malta, Horvātija. Viss likās tik kārdinoši, bet pēc mazliet pārdomām apstājāmies pie Maltas. Iepirku pat ceļvedi, noskatījos daudz jo daudz video youtube, apskatījos iespējamās naktsmājas, bet kaut kā īsti nejutām, ka gribam uz Maltu nu tā, ka bez Maltas vairāk dzīvot nevar. Kamēr gaidījām īsto sajūtu, ka Malta ir tā īstā vieta, lidmašīnu biļetēm cenas pakāpās līdz ciparam ko noteikti negribējām maksāt.
Domājām tālāk un izdomājām, ka nebūtu slikti aizbraukt uz Horvātiju. Lidmašīnu biļetes izrādījās pat ļoti draudzīgas, tiešais reiss, naktsmājām cenas patīkamas, laika prognoze solīja siltu saulīti pat septembra beigās/ oktobra sākumā, no draugiem bijām dzirdējuši, ka Horvātija ir fantastiski skaista un noteikti vērts aizbraukt. Ātri noskatījāmies kādus video youtube, pašķirstīju savus ceļojumu žurnālus un sākām ceļojuma plānošanu.
Gribējās tā kārtīgi atpūsties, izbaudīt un neskriet pa galvu un pa kaklu, gribējās, lai ir gan pilsētas, gan lauki, gan pludmales, lai varam vakariņot gan restorānā, gan gatavot paši, gribējās lai patīk gan mums, gan mūsu mazulītei.
Rezultātā lidojām uz Split, kur pavadījām trīs pilnas dienas, tad, ar īres auto uz prāmja, kuģojām uz salu Brač, kur pavadījām burvīgu nedēļu un ceļojumu noslēdzām ar trīs dienām Dubrovņik. Divas burvīgas un neaizmirstamas nedēļas fantastiski skaistā zemē.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s