Jābrauc tālāk

Pēdējā diena Splitā, bet gribējās lai būtu pirmā. Elizabeth pēc peldes jūrā bija mazliet saaukstējusies un pamodās ar kārtīgām iesnām un temperatūru. Protams, čemodānā līdzi bija viss nepieciešamais šādām situācijām gan maziem, gan lieliem, bet tā kā nākošajā dienā domājām braukt uz salu Brač kur pavadītu veselu nedēļu un nebijām droši, ka uzreiz mācētu atrast aptieku gadījumā vajadzība uzpildīt rezerves krājumus, bet Splitā jau pāris aptieku atrašanās vietas bijām ievērojuši, tad ātri savācāmies un devāmies ielās ar domu, ka šoreiz pabrokastosim kādā kafejnīcā. Starp citu tā aptieku būšana arī tāda interesanta lieta. Iepriekš kad ceļoju ar draudzenēm jeb ar Boriss, tad aptiekām ceļojuma galamērķī uzmanību vispār nepievērsu. Tagad kad mums ir pievienojusies Elizabeth, tad tas ir gandrīz pirmais ko, pati neapzinoties, ievēroju.
Elizabeth izskatījās enerģijas pilna pat ar visiem 38. grādiem temperatūru un iesnām, tāpēc, pēc aptiekas apmeklējuma, devāmies uz vecpilsētu jaukas kafejnīcas brokastīm meklējumos. Man šķiet, ka ja man būtu 38. grādi temperatūra, tad es gulētu beigta un pagalam gultā un neko negribētu redzēt, bet mūsu mazais cilvēciņš bija gatava saulainas dienas un kāda deserta baudīšanai Splitā.


Kafiju Horvātijā noteikti māk pagatavot ļoti garšīgi. Vienalga cik reizes piesēdām uz tasi kafijas un vienalga kur, vilšanās nebija. Elizabeth ļoti sajūsmināja lielas glāzes ar saldējuma bumbām, putukrējumu un kādiem cepumiem jeb vafelēm, kā arī, izkrāmēt un atkal sakrāmēt atpakaļ, uz galdiņa trauciņā esošās cukura paciņas.

Vazāšanās pa ielām ar čemodāniem un mazuli ratos, kad svarīgi būt laikā, nav kas tāds kas izsauc lielu sajūsmu ne manī, ne Borisā. Tāpēc savienojot skaisto ar praktisko, izdomājām, ka, pastaigājoties, atradīsim, kur atrodās auto īres punkts, kur mums otrā dienā paņemt rezervēto auto, kā arī atradīsim, kur ostā attiet prāmis uz salu Brač.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s